Psychiatra, psychoterapeuta


lek. Martyna Kędziora-Wysocka

Specjalista psychiatra. Psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2010 roku pracuje w Szpitalu Klinicznym im dr. J. Babińskiego w Krakowie, w Oddziale Ogólnopsychiatrycznym (5B). Aktualnie na stanowisku Zastępcy Kierownika Oddziału. Doświadczenie w zakresie pracy ambulatoryjnej zdobywała pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Poradni Zdrowia Psychicznego Krowodrza na ul. Olszańskiej w Krakowie, w PZP w Niepołomicach, Poradni Zdrowia Psychicznego "Provita". Od 2013 związana z Centrum Dobrej Terapii na ul.Miłkowskiego w Krakowie, gdzie udziela konsultacji psychiatrycznych i psychoterapeutycznych. Prowadziła także Klub Pacjenta przy Klinice Psychiatrii UJ.

Ukończyła całościowy Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie oraz roczne szkolenie "Psychoterapia i poradnictwo" w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie, a także 6 miesięczny staż w Klinice Psychoterapii ul. Lenartowicza w Krakowie i Kurs "Podejście uważności (mindfulness) z elementami współczucia.

Ukończyła Kurs Nauczycielski Jogi metodą Sivanandy i prowadziła jogę w wielu ośrodkach w Krakowie, zdobywając tym samym doświadczenie w zakresie relaksacji i pracy z ciałem.

Działa również w Ośrodku Badań i Rozwoju przy Szpitalu Klinicznym im. J. Babińskiego. Prowadzi głównie zajęcia ze studentami, jest również współautorką publikacji z zakresu psychiatrii.

Zainteresowania zawodowe obejmują między innymi leczenie zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych, psychotycznych.

Prywatnie lubi spędzać czas aktywnie -joga, rower, narty, spacerować po górach. Książki i filmy o tematyce psychologicznej.


Przyjmuje pacjentów wyłącznie po wcześniejszej rejestracji.


RejestracjaRejestracja telefoniczna pod numerem: +48 696 952 262
środa w godzinach 17:30 - 21:00 
e-mail:

Poprzez portal znanylekarz.pl:
całodobowo - Umów wizytę

Martyna Kędziora-Wysocka - ZnanyLekarz.pl

Cennik (płatność gotówką)konsultacja psychiatryczna pierwszorazowa  400zł

konsultacja psychiatryczna kolejna  250zł

konsultacja psychoterapeutyczna  400złCertyfikaty i szkolenia


                       

                       

                       
                                   

                             


 
gastroenterolog_pediatra.html